Pagrindinis
Katalogas
Paslaugos
KontaktaiSveiki atvykę į UAB "Arotena".

UAB "Arotena" gamina ir priekiauja transportavimo ir sandėliavimo priemonėmis. Mūsų gaminių paskirtis yra suteikti geras ir efektyvias sąlygas, transportuojant ir sandėliuojant įvairią produkciją. Kiekvienai gaminamai produkcijos rūšiai galime suteikti galimybę transportuoti.

Siūlomų konteinerių ir palečių pagalba galima transportuoti avalynę, maisto produktus, stiklą, metalą, cementą ir kitas prekes. Tai naudinga prekybos centrams, sandėliams, paštui, metalo apdirbimo ir kitoms įmonėms, kur naudojama masinė gamyba, ir pan.

Konteinerių ir palečių išmatavimai yra suprojektuoti taip, kad būtų panaudotas visas sunkvežimio plotas. Tai leidžia pervežti daugiau prekių, kas sąlygoja didesnį pervežimų efektyvumą. Galimi ne standartiniai matenys, pagal kiekvieno užsakovo norą.Plati spalvų paletė.

Mūsų gaminiai yra gaminami iš metalo ir medžio ir yra daugkartiniai.Gaminiai yra dažomi skystais dažais arba milteliniu būdu.Taip pat cinkuojame.

Jei turite gaminį ir nežinote kaip efektyviau jį sandėliuoti, kreipkitės į mus.Mes visada rasime efektyviausią būdą jūsų produktą transportuoti ar sandėliuoti. Siūlome susipažinti su mūsų gaminiais produktų skiltyje ir tikimes tolimesnio bendradarbiavimo.

Copyright © 2003 UAB "Arotena" powered by Elektroninis fabrikas [e-fabrikas.lt] hosting by BST.LT